O firmie

Boost it to firma zajmująca się projektowaniem i programowaniem dedykowanych aplikacji dla firm, serwisów i stron internetowych. Naszym celem jest świadczenie usług programistycznych i graficznych najwyższej jakości. Kochamy internet i możliwości biznesowe z nim związane.

Dostarczamy profesjonalne rozwiązania aby zaprezentować markę naszych klientów, oraz by usprawnić pracę ich firm. Dostosowujemy się do specyfiki projektów i traktujemy je bardzo indywidualnie. Począwszy od doboru narzędzi w których je realizujemy, aż po wizualizację pożądanej funkcjonalności. 

Jeśli masz pomysł na biznes, start-up, lub chciałbyś rozwinąć skrzydła już istniejącego i potrzebujesz profesjonalnych rozwiązań w zakresie programowania i prezentacji graficznej, to czekamy na Twój kontakt. Opowiedz nam historię swojego projektu, a my zaproponujemy rozwiązanie. A gdy zdecydujesz się na współpracę, zaoferujemy Ci nasze doświadczenie, umiejętności i pełne zaangażowanie.

Nie odhaczamy projektów - odpowiadamy na potrzeby firm. Profesjonalnie, terminowo, w uczciwej cenie.

Klienci o BOOST IT

  • Firma Boost it troszczy się o najwyższy standard działania, co jest jednym z ich najcenniejszych atutów. Dane nam było przekonać się, iż służy także kompletną pomocą techniczną.

    ~ Łukasz Brodowski, dyrektor działu IT/CIO
  • Prezentowany przez firmę Boost it zakres wiedzy, daje klientowi poczucie, że jest w dobrych rękach. Duże znaczenie ma fakt, że wiedza ta uwzględnia najnowsze trendy.

    ~ Bartosz Gryszko, Prezes zarządu
  • Firma Boost it doskonale sprawdza się w kwestii terminowości usług. Świadczenia tego przedsiębiorstwa zawsze dobiegają końca w zakładanym wcześniej terminie.

    ~ Mariusz Gołaszewski, Prezes zarządu